Diskusní téma

Datum: 23.04.2012

Vložil: Marek

Titulek: Okolo Liberce

Pro info. Zavod "Okolo Liberce" letos startuje od nas z koupaku v utery 8.5.
https://www.cyklomaratontour.cz/okololiberce/

Datum: 23.04.2012

Vložil: petr valeš

Titulek: Re: Okolo Liberce

tak to už musí jet snad každej hodkovák, co má kolo...tomu říkám full sevis :-)

Datum: 23.04.2012

Vložil: Marek

Titulek: Re: Re: Okolo Liberce

Jedou se dve kola po 30km.

Datum: 23.04.2012

Vložil: Marek

Titulek: Re: Re: Re: Okolo Liberce

Nebo kratka 30km

Datum: 16.04.2012

Vložil: Tomáš Jáč

Titulek: závod 4B race

ten jak má startovní číslo 8. je Pavel Suska .. :DD

Datum: 16.04.2012

Vložil: petr valeš-jiří kamiš

Titulek: 12hours-někdy v létě

Rozhodli jsme se pro nějaký teplý víkend v létě až bude pěkné počasí...

Datum: 12.04.2012

Vložil: petr valeš

Titulek: 12hours

bezva uděláme novou kategorii i pro běžkaře :-)

Datum: 11.04.2012

Vložil: Jan Blažek

Titulek: 12ti hodinovka

Ahoj zdravím,
Jak to vypadá s tou 12ti hodinovkou.Kdy se pojede ? Závody začínají, tak aby se to netlouklo s jinými závody.Termín by šel mezi 23.4. až 14.5. nejlépe v sobotu.Promyslete to.Zdar

Datum: 11.04.2012

Vložil: Marek

Titulek: Re: 12ti hodinovka

Ahoj, dneska jsem vysetril trochu casu a jel se project. Jak je takova ta stojka na Samalovejma na jestedskem hrebetu, co vyjedes ten krpal a pak uz jedes relativne po rovine az na Plane, tak tam nahore zacina snih a neni ho uplne malo. Myslim, ze pristi sobotu (21.4.) to jeste nebude uplne sjizdne na kole. Nicmene, jsem pro kazdou spatnost, eventuelne nejakou alternativni vyjizdku. Marek

Datum: 12.04.2012

Vložil: Jan Blažek

Titulek: Re: Re: 12ti hodinovka

Tak 21.4. jedu 50tku Český ráj.Na rozjezd letošní sezony.Počasí je nic moc.Co v sobotu 28.4.Měl by se vyjádřit hlavní organizátor Petr.Přihlášených je dost málo.Bude to pro mě singl jízda.Jsem velký hobík žádný ambice nemám.Ale je to příprava na další akce.Snad to přežiju.Tak se mějte.Zdar.

Datum: 13.04.2012

Vložil: petr vales

Titulek: Re: Re: 12ti hodinovka

alternativa je : nedělní cross country 15.4.ve Vratislavicích, dobrá trať, doporučiji !

Datum: 13.04.2012

Vložil: petr valeš

Titulek: Re: Re: 12ti hodinovka

alternativa Vratislavice 15.4. ...náročná, ale krátká trať přímo v pivovaru:-)

Datum: 13.04.2012

Vložil: Marek

Titulek: Re: Re: Re: 12ti hodinovka

Myslis detska MTB liga? Good idea.

Datum: 14.04.2012

Vložil: petr vales

Titulek: Re: Re: Re: Re: 12ti hodinovka

ne ne je tam i závod pro dospělí, jede se na šest kol cca 30km a ja to dost náročný vážně

Datum: 16.04.2012

Vložil: petr valeš

Titulek: Re: 12ti hodinovka

Tak tu dvanáctihodinovku necháme na léto až bude pěkné počasí...

Datum: 30.12.2011

Vložil: petr valeš

Titulek: singletrack

jestli má někdo chuť pomoct při stavbě cca.dvousetmetrového singeltracku v Kozí Bradě, který bude součástí prodloužení letního Hodkovického Triatlonu,tak jeho nápady či názory jsou vítány...

Datum: 16.04.2012

Vložil: Jáč

Titulek: Re: singletrack

co ten singeltrack bude se něco takového stavgit? šel bych pomoct, ikdyž nemám takovou sílu :D

Datum: 18.04.2012

Vložil: petr valeš

Titulek: Re: Re: singletrack

Ahoj, pěknej singlík už se staví, začíná nahoře nad pískovým lomem v nejvyšším bodě městskýho lesa, pak se stáčí doleva podél bejvalé lesní školky a pokračuje nad střelnicí ke kluzáku. Začal ho stavět Štěpán Laurin mladší a já by jsem tam chtěl udělat nějaké lávky- takže ruce budou určitě potřeba-dohodnem nějaký víkend a zkusíme něco postavit. Jinak potřebuju tvojí a tvýho kámoše oficiální přihlášku na triatlon poslat na můj mail- kde uvedete svá telefoní čísla a celá jména a kde vám bude obratem sděleno jak uhrradit startovné, dík petr.

Datum: 29.12.2011

Vložil: Martin Jareš

Titulek: komentář

pořád ale se tu bavíme jen mi dva. Rozešli Petře těm klukům adresu. Dohadovat něco v hospodě-tam je každej naztšenej a pak nic.Jinak ty závody na tříkylometrovém okruhu mě moc nelákaj. Jel bych raději do ráje, někde dát společně svařáka, poznat jiný terén, prostě podívat se někam.
V ráji jsou krásný tratě a do těla si dáš taky, to se neboj. Ale to je ono-ať se vyjádří víc lidí.
To tu chybí. Martin.

Datum: 29.12.2011

Vložil: petr valeš

Titulek: Re: komentář

adresu jsem rozeslal všem známým, ale asi nemaj internet...nebo je jim to volný.
každopádně, byl jsem dnes projet jeden okruh s Mírou Čechem a Patrikem Bestosem a musím říct, že trať je velmi hravá a místy pěkně záludná,mokré kořeny a úzké singli, pěkné sjezdy se skoky a dva výjezdy dají docela zabrat. Jeden okruh má 3,6 KM a trvá asi 15min.
Viděl bych to na čtyři kola a pěkně strávený bikový dopoledne. Co Vy na to?

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek