Diskusní téma

Datum: 31.12.2011

Vložil: Marek

Titulek: Re: komentář

Ahoj, pokud by jste domluvili nejaké bajkovani v parte, tak bych se rad v rámci moznosti přidal. jsem tady v Hodkovicich novej a nikoho kdo jezdí na kole tu neznám, takže jezdím sam. ale jsem spis takovej hobik, co sedne na kolo jen kdyz zbyde čas a prace a rodina to dovolí. Ale předpokládám, že jste na tom stejně. Kontak na me je caloun@centrum.cz nebo 731 530 010. Kdyz něco budete organizovat, tak se ozvěte. Kdyz to vyjde rad se přidám.
Toho silvestra nestíhám, navíc napadl sníh, takže to stejně asi neklapne.
Každopádně vse nejlepsi v Novém roce.

Mára

Datum: 01.01.2012

Vložil: petr valeš

Titulek: Re: Re: komentář

Zdravim Marku, taky vše nejlepší do dalšího bajkovýho roku a díky za příspěvek do diskuze !
Určitě dám vědět, když budem zas něco plánovat s touhle bandou lenochů:-)
Jinak velmi předběžně a orientačně chceme s Martinem jezdit(začít trénovat)každou neděli...naše manželky nemaj nic proti:-)
ale problém je, že já jsem cca půl roku po montážích, ale vždy když to jen trochu půjde, tak chceme jezdit...10.6. chci jet čtyřiadvacítku-a to je výzva!
Jinak dobrej tip na výlet...koukni na video-Rychlebské stezky. Čau Petr

Datum: 06.01.2012

Vložil: Marek

Titulek: Re: Re: Re: komentář

https://www.rychlebskestezky.cz/cs/

Datum: 29.12.2011

Vložil: Martin Jareš

Titulek: komentář

Já myslím že jak znám tvoji manželku, když uděláš něco ty pro ni a děti, pustí tě na kolo ráda.
Ale děláš chybu že to rozebíráš zrovna tady, je to věc kterou za tebe nikdo stejně nevyřeší.
Myslím že to není tak horký. Martin

Datum: 31.12.2011

Vložil: petr valeš

Titulek: Re: komentář

to byl vtip, né téma na rozebírrání !!!

Datum: 29.12.2011

Vložil: petr valeš

Titulek: sranda xc závod v městském lese

předběžně to vypadá na pěkný sobotní silvestrovký dopoledne-účast už potvrdili někteří dobrovolníci odchycení ve večerních hodinách v hospůdce u Bubáka: Pepa Vojtěch i s jeho bráchou Martinem, kterej o tom ještě neví, Petr Mazurek, Tomáš Petra, kterej říkal, že to raději poběží s kolem na rameni... A cestou domu jsem narazil na baru v jiné hospodě na souseda Hronďu (letošní překvapení Hodkovického triatlonu), kterej také potvrdil účast i přesto, že od té doby neseděl na kole:-)

Datum: 28.12.2011

Vložil: Martin Jareš

Titulek: komentář

Já myslím že je to určitě dobrý nápad. Sám jsem už navrhoval společné tréninky na horském kole. Je nás tu dost, ale kupodivu jsem se nesetkal s moc nadšeným ohlasem. Je to škoda. Jezdit v partě je fajn a múžeme společně vymýšlet další akce. Nemusí to být jen závody.
Nechci nikoho přemlouvat, ale vídám tady hodkovický kluky jezdit samotné a je mi to trochu líto, nemáme na sebe telefony, měli bychom všichni s tím chtít něco udělat. Já sám jezdím za kooperatyvu to je ale silnice. Rád bych kdyby začala parta v Hodkovicích fungovat. Martin.

Datum: 29.12.2011

Vložil: petr valeš

Titulek: Re: komentář

Dobrý nápad, společný tréning,pevný den a hodina- alespoň jednou týdně...a už si o tom mluvil s manželkou? já můžu trénovat, jen kdýž zdrhnu :-)

Datum: 29.12.2011

Vložil: Eva Valešová

Titulek: Re: Re: komentář

A už jsi o tom mluvil s manželkou ty??? Jen že se mi nikdy nestalo (bohužel na rozdíl od jiných) že bys dodržel to co jsi slíbil.....aneb velkohubým slibem nezarmoutíš, že tatínku?

Datum: 31.12.2011

Vložil: petr valeš

Titulek: Re: Re: Re: komentář

sakra,nevěděl jsem, že čteš tyto stránky (kterej bonzák mě prásknul !!! ) tak teď můžu vážně prodat všechny kola...

Datum: 28.12.2011

Vložil: petr valeš

Titulek: sranda xc závod v městském lese

co říkáte na to zabajkovat si po pěkné trati, která je značena červenými šipkami na dlouhém okruhu Lesního běhu a zpříjemnit si tak letošní svátky bez sněhu, když se nás sejde víc než čtyři, tak to bude docela sranda na těch uzkých lesních cestách...

Datum: 29.12.2011

Vložil: Pavel Kauška

Titulek: Re: sranda xc závod v městském lese

V kolik a kde?:-)

Datum: 29.12.2011

Vložil: petr valeš

Titulek: Re: Re: sranda xc závod v městském lese

no Pavle, zatím to vypadá na silvestrovskou sobotu v 10 dopoledne ve Skalním údolí, ale už teď vim, že se to nehodí Mírovi Čechovi...

<< 1 | 2 | 3

Přidat nový příspěvek